Dyzelinis motoblokas Weima WM-1100BE-6

Dyzelinis motoblokas Weima WM-1100BE-6

  • Prekės kodas: wm1100be6
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • 1,199.00€

  • Ex Mokestis: 1,199.00€

MOTOBLOKAS WEIMA WM1000BE-6 SU DIFERENCIALU

Modelis:

WM1000BE-6
Gamintojas:WEIMA
Variklio sepc.:9 ag / 6.6 kW / 4-taktis / OHV / Aušinamas oru
Kuro tipas:Dyzelis
Greičių dėžė:2 bėgiai į priekį / 1 atgal + palėtintojas kiekvienai pavarai (6 pavaros)
Reduktorius:Špyžinis varomas grandine
Sankaba:

Perduodama per dantračius

Užvedimas:Rankinis ir elektrinis starters
Frezos (kultivatoriaus) plotis . gylis:80 cm - 135 cm / 15 - 30  cm
Svoris:

150 kg

Papildoma įranga:

-DIFERENCIALAS (blokuojami ratai, motoblokas gali apsisukti vietoje! tai labai palengvina motobloko valdymą)

-Elektrinis starteris! 

- Atjungiams darbinis velenas (galima montuoti žoliapjovę ir kt.)

-6 bėgių technologija (3 bėgiai + palėtintojas)

-Špyžinis reduktorius varomas tvirta grandine

Komplekte: motoblokas, guminiai ratai, freza, vagotuvas, plūgelis, akumuliatorius


MOTOBLOKO APRAŠYMAS:

Šie Motoblokai "WEIMA" labai populiarūs rytuose (Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir pan.). Taip yra dėl to, kad šių motoblokų naudingumas itin didelis. "Weima" gamintojai nuolat stebi, kas jų vartotojams aktualiausia todėl sutelkia dėmesį į svarbiausias motobloko detales bei jo valdymą.

Kodėl WM1000BE-6?

Nes šio motobloko galingas dyzelinis variklis (wm183fbe) puikiai subalansuotas su greičių dėže, kurioje integruotas palėtintojas ir paruoštas efektyviam darbui bet kokiomis sąlygomis. 6 pavaros leis atitinkamais greičiais dirbti įvairius darbus, tiek pjaunant žolę, tiek ariant ar dirbant žemę. O ką jau kalbėti apie mažas kuro sąnaudas ir diferencialą, kuris leis itin lengvai valdyti šį motobloką. Be to dėl įmontuoto elektrinio starterio Jūs visada, nesvarbu ar tai būtų vasara ar žiema, lengvai užvesite motobloką be didelių fizinių pastangų!

Patogumas

Motoblokas turi apšvietimą, kuris leis darbuotis vėlų vakarą stumdant sniegą ar atliekant kitus darbus. Rankenos reguliuojasi įvairiomis kryptimis, tiek į viršų, tiek į apačią, tiek aplinkui todėl galės dirbti įvairaus ūgio žmonės, taip pat galite dirbti ir eidami šalia, o diferencialas leis motobloką apsukti praktiškai vietoje be didelių pastangų! Be to elektrinis starteris leis lengvai užvesti agregatą.

6 PAVAROS

Su šia technologiją motobloką galėsite išnaudoti efektyviau, nei lyginant kitus motoblokus turinčius 3 ar 4 pavaras. 6 pavaros labiausiai pasiteisina dirbant su žoliapjove taip pat dirbant vyresnio amžiaus žmonėms ar tiesiog tiems, kurie nori dirbti lengviau. Aukštesnėmis apsukomis važiuosite lėčiau.

Darbas

Šis motobolokas yra itin galingas, o motobloko frezos (kultivatoriaus) darbinis plotis siekia net 135 cm, o esant reikalui galima susiaurinti iki 80 cm. Taip darbas vyks greičiau ir efektyviau, be to kultivatoriaus šonuose montuojasi "lėkštės", kurios leidžia dirbti saugiau prie tam tikrų objektų (tvora ar pan.). Papildomam saugumui įmontuota ir automatinio užgesimo sistema, kuri apsaugos motobloką nuo savaiminio judėjimo jei nukristumėte ar paleistumėte jį. Be abejo dirbant su didesniais motoblokais juos sunku valdyti tačiau šis motoblokas turi diferencialą, kuris leis agregatą apsukti praktiškai vietoje, o atjungiamas darbinis velenas leis lengvai prijungti ir atjungti norimus priedus!

Kokybė

WEIMA motoblokai pripažinti visame pasaulyje,tai rodo, kad jie labai mėgstami, o mėgstami ne vien dėl darbo patogumo ar mažų kuro sąnaudų, bet ir dėl puikios kokybes. Ne veltui suteikiama ir 24 mėn garantija! Turime visas detales bei servisą ir po garantinį aptarnavimą. 

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
    Blogai           Gerai
Ženklų atpažinimo testas