Dyzelinis motoblokas WEIMA WM1000NA-6

Dyzelinis motoblokas WEIMA WM1000NA-6

  • Prekės kodas: wm1000na-6
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • 749.00€

  • Ex Mokestis: 749.00€

MOTOBLOKAS WEIMA WM1000NA-6

Modelis:

WM1000NA-6
Gamintojas:WEIMA
Variklio sepc.:5 ag / 3.75 kW / 4-taktis / OHV / Aušinamas oru
Kuro tipas:Dyzelis
Greičių dėžė:2 bėgiai į priekį / 1 atgal + palėtintojas kiekvienai pavarai (6 pavaros)
Reduktorius:Špyžinis varomas grandine
Sankaba:

Perduodama per dantračius

Užvedimas:Rankinis starteris
Frezos (kultivatoriaus) plotis . gylis:75 cm - 100 cm / 15 - 30  cm
Svoris:

85 kg

Papildoma įranga:

-Darbinis velenas (galima montuoti žoliapjovę ir kt.)

-6 bėgių technologija (3 bėgiai + palėtintojas)

-Špyžinis reduktorius varomas tvirta grandine


Komplekte: motoblokas, guminiai ratai, freza, vagotuvas, plūgelis


MOTOBLOKO APRAŠYMAS:

Motoblokai "WEIMA" yra itin populiarūs rytuose (Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir pan.). Taip yra dėl to, kad šių motoblokų efektyvams itin didelis. "Weima" gamintojai jau nuo seno žino kas aktualiausia jų vartotojams todėl sutelkia dėmesį į svarbiausias motobloko detales bei darbo technologiją.

Kodėl WM1000NA-6?

Nes šio motobloko dyzelinis variklis (wm173f) puikiai subalansuotas su greičių dėže, kurioje integruotas palėtintojas ir paruoštas efektyviam darbui bet kokiomis sąlygomis. 6 pavaros leis atitinkamais greičiais dirbti įvairius darbus, tiek pjaunant žolę, tiek ariant ar dirbant žemę. O ką jau kalbėti apie žemas kuro sąnaudas ir itin patrauklią kainą!

Patogumas

Motobloko rankenos reguliuojasi įvairomis kryptimis, tiek į viršų, tiek į apačią, tiek aplinkui todėl galės dirbti įvairaus ūgio žmonės, taip pat galite dirbti ir eidami šalia. 

6 PAVAROS

Su šia technologiją motobloką galėsite išnaudoti efektyviau, nei lyginant kitus motoblokus turinčius 3 ar 4 pavaras. 6 pavaros labiausiai pasiteisina dirbant su žoliapjove taip pat dirbant vyresnio amžiaus žmonėms ar tiesiog tiems, kurie nori dirbti lengviau. Aukštesnėmis apsukomis važiuosite lėčiau.

Darbas

Kalbant apie motobloko dydį tai stebina turint omenyje, jog jis yra dyzelinis. Dažniausiai dyzelinių motoblokų varikliai būna sunkūs ir gremėzdiški, o pačius motoblokus itin sunku valdyti. Nors šis motoblokas nėra didelis tačiau jo frezos (kultivatoriaus) darbinis plotis siekia net 100 cm, o esant reikalui galima susiaurinti iki 75 cm. Taip darbas vyks greičiau ir efektyviau, be to kultivatoriaus šonuose montuojasi "lėkštės", kurios leidžia dirbti saugiau prie tam tikrų objektų (tvora ar pan.). Papildomam saugumui įmontuota ir automatinio užgesimo sistema, kuri apsaugos motobloką nuo savaiminio judėjimo jei nukristumėte ar paleistumėte jį.

Kokybė

Vien tai, jog šie motoblokai dingsta vos atsiradę, rodo, kad jie labai mėgstami, o mėgstami ne vien dėl darbo patogumo ar mažų kuro sąnaudų, bet ir dėl puikios kokybes. Ne veltui suteikiama ir 24 mėn garantija! Turime visas detales bei servisą ir po garantinį aptarnavimą. 


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
    Blogai           Gerai
Ženklų atpažinimo testas