Motoblokas Agrotech - 900C

Motoblokas Agrotech - 900C

  • Prekės kodas: 900C
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • 629.00€

  • Ex Mokestis: 629.00€
Modelis:900C
Gamintojas:AGROTECH
Variklio sepc.:7.5 ag / 5.5 kW / 4-taktis / OHV / Aušinamas oru
Kuro tipas:Benzinas
Greičių dėžė:2 bėgiai į priekį / 1 atgal
Reduktorius:Špyžinis varomas grandine
Sankaba:Perduodama per dantračius
Užvedimas:Rankinis starteris
Frezos (kultivatoriaus) plotis . gylis:85 cm - 100 cm / 15 - 30  cm
Svoris:89 kg


Papildoma įranga:
-Darbinis velenas (galima montuoti žoliapjovė, vandens pompą ir t.t.)
-Apšvietimas
-Špyžinis sutvirtintas reduktorius varomas rimta grandine + sankaba perduodama per dantračius


Komplekte: guminiai ratai, freza, vagotuvas, plūgas.


Aprašymas:


Kodėl siūlome įsigyti šį modelį?

Šis modelis vienas perkamiausių rinkoje. Dėl savo dizaino ir darbo efektyvumo bei geros kainos motoblokas labai mėgstamas mūsų klientų.

Naudojimas

Motoblokas turi 7.5 ag variklį ir sankabą, kuri perduodama per dantračius, be to jo freza (kultivatorius) net 100 cm pločio. Šie dalykai leis jums gerai išnaudoti motobloko privalumus ir panaudoti jį bet kurioje srityje!

Valdymas

Itin patogus valdymas. Kodėl? Rankenos reguliuojasi visomis kryptimis t.y. į viršų, į apačią, 360 laipsnių aplink. Be viso to nuo bėgių jungimo svirties iki greičių dėžės yra nutiesti trosai, tai leidžia padaryti bėgių perjungimo svirtį dar patogesnėje padėtyje, šalia kitų valdymo rankenų

Universalumas

Kalbant apie universalumą tai šis agregatas puikiai susidoros su bet kokia užduotimis. Frezą galite siaurinti nuo 100 cm iki 85 cm, taip pat galite uždėti guminius ratus, metalinius ratus, plūgą (paprastą arba reguliuojamą), vagotuvą (1-gubą arba 2-gubą), bulviakasę, o gal reikia kažką parsivežti iš miško ar kitos sodo vietos? Tuomet čia jums padės priekaba, kurią taip pat galite prikabinti prie motobloko. Tiesa, jei sodyboje turite didesnį lauką pjaunamos žolės galite prikabinti žoliapjovę prie motobloko agrotech 900 c, sujungti su išeinančiu darbiniu velenu, apsukti rankeną 180 laipsnių ir darbuotis su šiuo agregatu kaip su žoliapjove.

Visiškas saugumas

Be abejo, prieš naudojant rekomenduojame perskaityti saugaus naudojimo instrukciją. Tačiau šie motoblokai padaryti taip, jog su jais dirbti būtų visiškai saugu. Svarbiausias dalykas nepalikti motobloko su įjungta pavara, kad užkūrus nekiltu problemų. Ant motobloko frezas galų užsideda "lėkštės", kurios apsaugo, kad nebūtų pažeista tvora ar šalia esantys objektai. Taip pat didelis privalumas, jog šie motoblokai yra su automatiniu užgesinimu. Jei dirbant paslystumėte ar nukristumėte agregatas automatiškai užges. 

Ilgaamžiškumas

Puiki visų komponentų bei kruopštaus darbo kokybė garantuoja ilgą motobloko tarnavimo laiką. Tai mums leidžia nevaržomai suteikti 24 mėn garantiją. Kadangi esame šios technikos atstovai Lietuvoje tai reiškia, kad turime visas atsargines detales bei servisą ir suteikiama po garantinį aptarnavimą. 


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
    Blogai           Gerai
Ženklų atpažinimo testas