Motoblokas Agrotech - 800A

Motoblokas Agrotech - 800A

  • Prekės kodas: 800A
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • 549.00€

  • Ex Mokestis: 549.00€

Modelis:

800A
Gamintojas:AGROTECH
Variklio sepc.:7.5 ag / 5.5 kW / 4-taktis / OHV / Aušinamas oru
Kuro tipas:Benzinas
Greičių dėžė:2 bėgiai į priekį / 1 atgal
Reduktorius:Špyžinis varomas grandine
Sankaba:

Diržai prispaudžiami prie besisukančio škyvo (2-gubi diržai)

Užvedimas:Rankinis starteris
Frezos (kultivatoriaus) plotis . gylis:50 cm - 80 cm / 15 - 30  cm
Svoris:79 kg


Papildoma įranga:

-3 laisvas škyvo griovelis (galima montuoti žoliapjovė, šluotą ir t.t.)
-2 -gubi diržai
-Špyžinis sutvirtintas reduktorius varomas tvirta grandine


Komplekte: guminiai ratai, freza, vagotuvas, plūgas.


Aprašymas:

Kuo ypatingas šis modelis?

Agrotech 800A perkamiausias 2016, 2017 ir 2018 m. modelis. Dėl kainos ir kokybės bei lengvo naudojimo pirkėjai plačiai pamėgę šį motobloką.

Naudojimas

Motoblokas turi 7.5 ag variklį ir 2-gubais diržais perduodamą sankabą į reduktorių, kuris varomas tvirta grandine, be to jo freza (kultivatorius) yra 80 cm pločio ir siaurinasi net iki 50 cm, o ir laisvas škyvas papildomiems priedams leis jums gerai išnaudoti motobloko privalumus ir panaudoti jį bet kurioje srityje!

Valdymas

Itin patogus valdymas. Kodėl? Rankenos reguliuojasi visomis kryptimis t.y. į viršų, į apačią, 360 laipsnių aplink. Be to pats naudojimas ir valdymas yra labai lengvas. Tiesiog įjungiate bėgį, spaudžiate rankeną ir važiuojate! 

Universalumas

Kalbant apie universalumą tai šis motoblokas puikiai susidoros su sodo užduotimis. Frezą galite siaurinti nuo 80 cm iki 50 cm, taip pat galite uždėti guminius ratus, metalinius ratus, plūgą (paprastą arba reguliuojamą), vagotuvą (1-gubą arba 2-gubą), bulviakasę, o gal reikia kažką parsivežti iš miško ar kitos sodo vietos? Tuomet čia jums padės priekaba, kurią taip pat galite prikabinti prie motobloko. Tiesa, jei sodyboje turite didesnį lauką pjaunamos žolės galite prikabinti žoliapjovę prie motobloko agrotech 800A, prijungiate vietoje priekinio ratuko, uždedate diržą ant 3 škyvo griovelio ir dirbate kaip su vejapjovę.

Visiškas saugumas

Prieš naudojant rekomenduojame perskaityti saugaus naudojimo instrukciją. Tačiau šie motoblokai yra gaminami taip, kad su jais dirbti būtų kuo saugiau. Ant motobloko frezas galų užsideda "lėkštės", kurios apsaugo, kad nebūtų pažeista tvora ar šalia esantys objektai. Taip pat didelis privalumas, jog šie motoblokai yra varomi tik nuspaudus rankeną, tai reiškia, jei dirbant paslystumėte ar nukristumėte agregatas automatiškai sustos ir nebejudės. 

Ilgaamžiškumas

Agrotech firmos galiminių - puiki visų komponentų bei kruopštaus darbo kokybė garantuoja ilgą motobloko tarnavimo laiką. Tai mums leidžia nevaržomai suteikti 24 mėn garantiją. Kadangi esame šios technikos atstovai Lietuvoje tai reiškia, kad turime visas atsargines detales bei servisą ir suteikiama po garantinį aptarnavimą. 

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
    Blogai           Gerai
Ženklų atpažinimo testas