Motoblokas Agrotech - 750D

Motoblokas Agrotech - 750D

  • Prekės kodas: 750D
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • 499.00€

  • Ex Mokestis: 499.00€

MOTOBLOKAS AGROTECH 750D


Modelis:

750D
Gamintojas:AGROTECH
Variklio sepc.:7.5 ag / 5.5 kW / 4-taktis / OHV / Aušinamas oru
Kuro tipas:Benzinas
Greičių dėžė:2 bėgiai į priekį / 1 atgal
Reduktorius:Špyžinis varomas grandine
Sankaba:

Diržai prispaudžiami prie besisukančio škyvo (2-gubi diržai)

Užvedimas:Rankinis starteris
Frezos (kultivatoriaus) plotis . gylis:50 cm - 80 cm / 15 - 30  cm
Svoris:79 kg


Papildoma įranga:

-3 laisvas škyvo griovelis (galima montuoti žoliapjovė, šluotą ir t.t.)
-2 -gubi diržai
-Aliuminis reduktorius su papildoma apsauga varomas tvirta grandine

Komplekte: guminiai ratai, freza, vagotuvas, plūgas.

Aprašymas:

Kuo ypatingas šis modelis?

Motoblokas Agrotech 750D pasižymi geriausia kaina! Norint sutaupyti ir nenusivilti produktu tai geriausia išeitis! 

Naudojimas

Motoblokas turi 7.5 ag variklį ir 2-gubais diržais perduodamą sankabą į reduktorių, kuris varomas tvirta grandine, be to jo freza (kultivatorius) yra 80 cm pločio ir siaurinasi net iki 50 cm, o ir laisvas škyvas papildomiems priedams leis jums gerai išnaudoti motobloko privalumus ir panaudoti jį bet kurioje srityje!

Valdymas

Rankenos reguliuojamos 3 padėtimis - į viršų ir į apačią. Be to pats naudojimas ir valdymas yra labai lengvas. Tiesiog įjungiate bėgį, spaudžiate rankeną ir važiuojate! 

Universalumas

Pigiausias ne visada reiškia blogiausias. Tai taip pat universalus motoblokas kaip ir kiti jo "broliai". Frezą galite siaurinti nuo 80 cm iki 50 cm, taip pat galite uždėti guminius ratus, metalinius ratus, bulviakasę, plūgą (paprastą arba reguliuojamą), vagotuvą (1-gubą arba 2-gubą), o gal reikia kažką parsivežti iš miško ar kitos sodo vietos? Tuomet čia jums padės priekaba, kurią taip pat galite prikabinti prie motobloko. O gal atėjo žiema ir kieme reikia valyti sniegą? Tuomet čia į pagalbą pasitelksite buldozerį, kuris montuojasi vietoje pagalbinio ratuko. Tiesa, jei sodyboje turite didesnį lauką pjaunamos žolės galite prikabinti žoliapjovę prie motobloko agrotech 750D, prijungiate vietoje priekinio ratuko, uždedate diržą ant 3 škyvo griovelio ir dirbate kaip su vejapjovę.

Visiškas saugumas

Visada svarbu perskaityti naudojimo instrukciją prieš darbą. Šie motoblokai gaminami, kad darbas su jais būtų kuo saugesnis. Ant motobloko frezos galų užsideda "lėkštės", kurios apsaugo, kad nebūtų pažeista tvora ar šalia esantys objektai. Privalumas ir tai, jog šie motoblokai yra varomi tik nuspaudus rankeną, tai reiškia, jei dirbant paslystumėte ar nukristumėte agregatas automatiškai sustos ir nebejudės, o vienu mygtuko paspaudimu visiškai užgesinsite dirbantį variklį

Ilgaamžiškumas

Šie motoblokai pasižymi aukšta kokybe. Puiki visų komponentų bei kruopštaus darbo kokybė garantuoja ilgą motobloko tarnavimo laiką. Tai mums leidžia suteikti 2 metų garantiją. Esame šios technikos atstovai Lietuvoje, o tai reiškia, kad turime visas atsargines detales bei servisą ir suteikiama po garantinį aptarnavimą. 


Parašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
    Blogai           Gerai
Ženklų atpažinimo testas