Motoblokas Agrotech - 1050F

Motoblokas Agrotech - 1050F

  • Prekės kodas: 1050F
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • 749.00€

  • Ex Mokestis: 749.00€

MOTOBLOKAS AGROTECH 1050F

Modelis:

1050F
Gamintojas:AGROTECH
Variklio sepc.:70 ag / 7.35 kW / 4-taktis / OHV / Aušinamas oru
Kuro tipas:Benzinas
Greičių dėžė:2 bėgiai į priekį / 1 atgal
Reduktorius:Špyžinis varomas grandine
Sankaba:

Perduodama per dantračius

Užvedimas:Rankinis starteris
Frezos (kultivatoriaus) plotis . gylis:100 cm - 135 cm / 15 - 30  cm
Svoris:135 kg


Papildoma įranga:

-Apšvietimas
-Darbinis velenas (galima jungti kitus priedus)
-Špyžinis sutvirtintas reduktorius varomas tvirta grandine ir sankaba perduodama per dantračius

Komplekte: guminiai ratai, freza, vagotuvas, plūgas.


Aprašymas:

Kuo ypatingas šis modelis?

Agrotech 1050F yra galingas ir manevringas motoblokas skirtas dideliems plotams apdirbti, bet išlaikantis lengvą ir paprastą valdymą.

Naudojimas

Motoblokas turi 10 ag variklį ir dantratinę sankabą, o reduktorius varomas tvirta grandine, freza (kultivatorius) yra NET 135 cm pločio ir susisiaurina iki 100 cm, o ir darbinis velenas leis jums gerai išnaudoti motobloko privalumus ir panaudoti jį bet kurioje srityje!

Valdymas

Itin patogus valdymas. Kodėl? Rankenos reguliuojasi visomis kryptimis t.y. į viršų, į apačią, 360 laipsnių aplink. Be to trosai nuvesti nuo bėgiu perjungimo svirties iki greičių dėžės leidžia bėgius junginėti patogioje vietoje ir taip palengvina valdymą.

Universalumas

Šis motoblokas yra itin universalus. Kodėl galima taip teigti? Nes be viso to, kad galite prijungti plūgą, vagotuvą, bulviakasę ar frezą, jūs galite naudoti priekabą su kuria nesunkiai parsivešite tai ko jums reikia arba prijungsite vejapjovę ir naudosite motobloką žolei pjauti. Jau nekalbant apie tai, kad agregatas yra galingas ir puikiai tinkantis įvairiai jūsų sugalvotai veiklai.

Visiškas saugumas

Prieš naudojant motobloką rekomenduojame perskaityti saugaus naudojimo instrukciją ir laikytis nurodytų punktų. Tačiau šie motoblokai padaryti taip, jog su jais dirbti būtų kuo saugiau. Svarbiausias dalykas nepalikti motobloko su įjungta pavara, kad užkūrus nekiltu problemų. Ant motobloko frezos galų užsideda "lėkštės", kurios apsaugo, kad nebūtų pažeista tvora ar šalia esantys objektai. Taip pat , jog šiuose motoblokuose įmontuotas automatinis užgesinimas. Jei dirbant paslystumėte ar nukristumėte agregatas automatiškai užges. 

Ilgaamžiškumas

Šių gaminamų motoblokų puiki komponentų bei kruopštaus darbo kokybė garantuoja ilgą motobloko tarnavimo laiką. Dėl to savo klientams suteikiame 24 mėn garantiją. Kadangi esame šios technikos atstovai Lietuvoje suteikiame po garantinį remontą, servisą bei visas reikiamas detales.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
    Blogai           Gerai
Ženklų atpažinimo testas