Motoblokas Agrotech - 1050A

Motoblokas Agrotech - 1050A

  • Prekės kodas: 1050A
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • 749.00€

  • Ex Mokestis: 749.00€

MOTOBLOKAS AGROTECH 1050A

Modelis:

1050A
Gamintojas:AGROTECH
Variklio sepc.:16 ag / 11.76 kW / 4-taktis / OHV / Aušinamas oru
Kuro tipas:Benzinas
Greičių dėžė:2 bėgiai į priekį / 1 atgal
Reduktorius:Špyžinis varomas grandine
Sankaba:

Perduodama per dantračius

Užvedimas:Rankinis starteris
Frezos (kultivatoriaus) plotis . gylis:105 cm - 135 cm / 15 - 30  cm
Svoris:149 kg


Papildoma įranga:

-Darbinis velenas (galima jungti kitus priedus)
-Špyžinis sutvirtintas reduktorius varomas tvirta grandine ir sankaba perduodama per dantračius

Komplekte: guminiai ratai, freza, vagotuvas, plūgas.

Aprašymas:

Kuo ypatingas šis modelis?

Motoblokas Agrotech 1050A yra galingiausias motoblokas skirtas dideliems plotams apdirbti. Šis modelis pasižymi savo galia ir paprastumu. Jam nėra neįveikiamų kliūčių

Naudojimas

Motoblokas turi 16 ag variklį ir dantratinę sankabą, o reduktorius varomas tvirta grandine, freza (kultivatorius) yra NET 135 cm pločio ir susisiaurina iki 105 cm, o ir darbinis velenas leis jums gerai išnaudoti motobloko privalumus ir panaudoti jį bet kurioje srityje! Variklis yra galingiausias iš šios gamos matoblokų todėl naudojimas bus itin efektyvus.

Valdymas

Itin patogus valdymas. Kodėl? Rankenos reguliuojasi visomis kryptimis t.y. į viršų, į apačią, 360 laipsnių aplink. Be to bėgiu perjungimo svirtis tiesiogiai jungia pavarą greičių dėžėje, tai dar labiau supaprastina naudojimą.

Universalumas

Turbūt jau aišku dėl ko galime vadinti šį motobloką universaliu. Dėl savo galios šis agregatas puikiai įveiks jam visas pateiktas užduotis. Tiek arimą, vagojimą net su keliais vagotuvais ar žemės dirbimą. O ką jau kalbėti apie galimybes tampyti priekabą! Be abejo galios išnaudojimas paliekamas jūsų fantazijai. Klientai šiems motoblokams sugalvoja įvairiausių konstrukcijų, kaip antai: dvigubi / trigubi vagotuvai, arimas su vartomu plūgų, dvigubi ratai, rogių tampymas ar kitos įdomybės. Jis be vargo patemps mūsų siūlomus reguliuojamus, vartomus plūgus, 2-gubus vagotuvus, priekabas ar kitus agregatus.

Visiškas saugumas

Prieš naudojant motobloką rekomenduojame perskaityti naudojimo instrukciją. Tačiau šie motoblokai padaryti taip, jog su jais dirbti būtų kuo saugiau. Svarbiausias dalykas nepalikti agregato su įjungta pavara, kad užkūrus nekiltu problemų. Ant motobloko frezos galų užsideda "lėkštės", kurios apsaugo, kad nebūtų pažeista tvora ar šalia esantys objektai. Taip pat šiuose motoblokuose įmontuotas automatinis užgesinimas. Jei dirbant paleistumėte rankeną agregatas automatiškai užges. 

Ilgaamžiškumas

Šių gaminamų motoblokų puiki komponentų bei kruopštaus darbo kokybė garantuoja ilgą motobloko tarnavimo laiką. Dėl to savo klientams suteikiame 2 metų garantiją. Esame šios technikos atstovai Lietuvoje todėl suteikiame po garantinį remontą, servisą bei visas reikiamas detales.

Parašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nėra išverstas!
    Blogai           Gerai
Ženklų atpažinimo testas