Žoliapjovės - vejapjovės

Žoliapjovės - vejapjovės

Žolės ir vejos priežiūra yra svarbi sezono dalis. Dauguma žmonių ima dvejoti, kokia žoliapjovė - vejapjovė būtų tinkamiausią sodui, kiemui ar tiesiog laukui. Mes pateikiame tik perkamiausias, perkamiausias ir geriausia kokybės santyki turinčias žoliapjoves todėl jums nereikės ilgai naginėti, kokia žoliapjovė jums bus tinkamiausia.

Be abejo svarbu paminėti, kad žoliapjovės būna kelių pagrindinių tipų:

Benzininės žoliapjovės - jog funkcionuotų, joms reikalingas tepalas ir benzinas (dažniausiai pilamas į atskiras talpas, priklausomai ar variklis yra 2-taktis ar 4-taktis). Šios vejapjovės pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu, taip pat tinka mažiems bei dideliems plotams. Tačiau turi ir kelis minusus atsižvelgiant į priežiūrą, reikalauja daugiau dėmesio, laiku pakeisti tepalus, dažnai svarbus pasvyrimo kampas ir kelia tam tikra triukšmą.

Elektrinės žoliapjovės - funkcionavimui reikalingas elektros lizdas ir laidas. Šios žoliapjovės dažniausiai perkamos mažesniems sodo, nuosavų namų kiemo plotams. Didelis šių vejapjovių pliusas, jog jos dirba tyliai ir nereikalauja didelės priežiūros, tik svarbu, kad būtų nuolatinis elektros tiekimas. Deja, ne visiems naudotojams yra patogu tampyti laidą, jei reikia apvažiuoti kelis medelius ar nemažai vingiuoti naudojant žoliapjovę tai gali sukelti šiek tiek sunkumų, juolab, kad šios vejapjovės dažnai būna mažo pločio.

Akumuliatorinės žoliapjovės - funkcionavimui reikalingas įkrautas akumuliatorius. Tai kone patogiausia vejapjovių rūšis. Jos dirba tyliai, yra lengvai prižiūrimos ir turi nedidelį svorį! Tačiau pagrindiniai minusai šių žoliapjovių, jog kaina yra gana didelė, nėra didelio pasirinkimo, dažnai akumulaitoriai parduodami atskirai, o didžiausias minusas, kad dirbti, jos gali ribota laiką - kol išsikraus akumuliatorius. 

Kaip minėta prieš tai, mūsų puslapyje rasite geriausią žoliapjovių pasirinkimą! Jei kyla klausimų ar negalite išsirinkti vejapjovės mielai kreipkites el. paštu arba telefonu: +37065479950

Šioje kategorijoje nėra produktų, kuriuos būtų galima įtraukti į sąrašą.